Mesafeli satış sözleşmesinin cayma hakkı maddesi kapsamınca müşterimiz kendisine/gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa ürünün tesliminden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin cayma hakkını kullanarak ürünü iade edebilir.

a. İade Şartları

a.1. Ürünün fatura tarihinin 14 günü aşmamış olması gerekir.

a.2. Ürünün, ürün paketinin ve diğer aksesuarların hasara uğramamış ve yeniden satılabilirlik özelliğinin kaybolmamış olması gerekir

a.3. Ürünün, tüm aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak gönderilmesi beklenmektedir.

Önemli: Denenmiş veya kullanılmış ürünler hijyen koşulları sebebiyle iade alınmamaktadır.

b. Değişim Şartları

b.1. Üretim hatasından kaynaklanan ürünlerde değişim taleplerinizi kabul etmekteyiz.

b.2. Kargo taşıması esnasında meydana gelen hasar ve deformasyonlarda değişim taleplerinizi kabul etmekteyiz.

c. Cayma Hakkını Kapsamayan Haller

c.1. Kullanıcı hatası ile üründe veya ürüne ait aksesuarlarda meydana gelen hasarlar ve deformasyonlarda iade veya değişim kabul edilememektedir.

c.2. Ürün ve ürüne ait tüm aksesuarların eksik gönderimi durumunda iade ve değişim kabul edilememektedir.

İade ve değişim talebiniz şirketimizin politikalarında belirtilen şartlara uymadığı taktirde, yasal olarak paketinizi ve/veya geri ödemenizi reddetme hakkımızı saklı tutarız.

d. İade/Değişim Adresi ve Ücreti

d.1. Kargo şirketinden kaynaklan paket deformiteleri, kusurlu ürün hallerinin yaşanması durumunda kargo görevlisine tutunak tutturup ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

d.2. Üretim hatasından kaynaklanan ürünlerde değişim için göndereceğiniz paketinizi karşı ödemeli olarak tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

d.3. Taşıma esnasında meydana gelen kusurlarda değişim için göndereceğiniz ürünler,  size ürününüzü göndermiş olduğumuz kargo şirketiyle (MNG) tarafımıza gönderilmelidir. Başka şirketlerle gönderilen ürünleriniz değişim kapsamında değerlendirilmeyecektir. Lütfen ürünü anlaşmalı olduğumuz ve size gönderimini yaptığımız kargo şirketiyle göndermeyi unutmayınız.

Not: D.1. ve D.2. maddesinde yer alan haller dışında kalan ürün iade ve değişim gönderilerinizde kargo ücreti tarafınıza aittir.

İade ve değişim işlemleri için paketlerinizi şu adrese göndermenizi rica ederiz:

ALICI: Klen Dağıtım Merkezi

Abdurrahman Mahallesi Şehit Emniyet Müdürü Ertan Nezihi Turan Caddesi Yaşar Atlı Plaza No:7/43  EDİRNE - MERKEZ